Gizlilik Politikası

Introduction

Kişisel bilgilerinize önem veriyoruz. Yüksek veri gizliliği standartlarına bağlıyız ve verilerinizi veri koruma haklarınıza uygun olarak kullanacağız.
1. Sizin hakkınızda hangi kişisel bilgileri topluyoruz? Hastalarımızdan ve konsültasyon yaptırmak isteyen potansiyel hastalardan; Size hizmet verebilmek için sizinle ilgili bazı bilgileri işlememiz gerekiyor. İsim; Yaş / doğum tarihi; Cinsiyet / cinsiyet; Fotoğraf; Tıbbi geçmiş İletişim detayları; Acil durumda iletişim kurulacak kişiler ve bakmakla yükümlü olduğunuz kişilerin ayrıntıları; Bizimle paylaşmayı tercih ettiğiniz ekstra bilgiler Web sitemizin kullanıcılarından: Kullanıcı deneyimini geliştirmemizi desteklemek ve sunduğumuz hizmetleri kontrol etmemize yardımcı olmak için kullandığımız web sitesi ziyaretçilerimizden az miktarda veri alıyoruz. Platformumuzu nasıl kullanmayı tercih ettiğiniz, onu ne sıklıkta ziyaret ettiğiniz, tercih ettiğiniz cihaz, web sitemizi gözlemlediğiniz bölge, kullanmak istediğiniz dil gibi bilgileri içerir.
2. Kişisel bilgilerinizi nasıl topluyoruz? Bilgilerinizi topluyoruz: Hizmetlerimiz hakkında bilgi talep etmek için sosyal medya hesaplarımız, web sitelerimiz veya müşteri hatlarımız aracılığıyla doğrudan bizimle iletişime geçerseniz. Dijital veya doğrudan pazarlama kampanyalarımıza yanıt verirseniz (örneğin; dijital reklamın bir iletişim formunu doldurmak, bir mesaj veya posta göndermek) İletişim bilgileriniz sizin rızanız dahilinde diğer yetkili üçüncü şahıslardan aktarılırsa.
3. Kişisel bilgileriniz nasıl kullanılabilir? Ana iş alanımız, İstanbul'da estetik cerrahi ve tedaviler için danışmanlık sağlamaktır. Bu nedenle, sizinle ilgili kapsamlı kişisel verilere ihtiyacımız var. Bu verileri toplayabilir, veri tabanlarımızda saklayabilir ve kozmetik tedavilerinizle ilgili hizmetlerle değerlendirebiliriz. Müşteri Desteği, Pazarlama, Ar-Ge: İlgili ve kişiselleştirilmiş iletişimleri deneyimlemenizi garanti etmek için, kişisel verilerinizin bir kısmını bireysel bir hasta profili oluşturmak için kullanacağız ve kişisel verilerinizi Revital Clinical Group şirketleri ile diğer ürün ve hizmet tedarikçileri arasında paylaşabiliriz. Bu, bu şirketlere sağladığınız veya Revital Clinical ürünlerini kullanmanızla oluşturulan verileri, örneğin iletişim bilgileri, tercihler, müşteri geçmişi, operasyon verileri ve çevrimiçi davranış içerebilir. Revital Clinical, kişisel verilerinizi Revital Clinical grup şirketleri veya iştirakleri bünyesinde kişisel kimliğinizi açığa çıkarmadan makine öğrenimi, yapay zeka veya dijitalleştirme alanındaki araştırma ve geliştirme faaliyetleri için kullanabilir. Paylaştığınız Kişisel Veriler, kaydınızın ardından size haber bültenlerimizi göndermek için kullanılacaktır; Revital Clinical, bültenimizi göndermek için tarafınızdan verilen e-posta adresini kullanır. Daha sonra haber bültenimizi artık almak istemediğinize karar verirseniz, haber bülteninin altındaki 'abonelikten çık' bağlantısını tıklayarak istediğiniz zaman posta alınmasına itiraz edebilirsiniz. Verilerinizi içinde paylaştığımız üçüncü şahıslar nelerdir? Sizin işlediğimiz kişisel bilgilerimiz, gerektiğinde izninizle bizim adımıza üçüncü şahıslara aktarılabilir veya üçüncü şahıslar tarafından bu bilgilere ulaşılabilir. Revital Clinical şirketleri dışında daha önce belirtilen üçüncü taraf türleri şunlardır: Müşteri desteği için bize operasyonlar ve hizmetler sunan BT sağlayıcıları Size ulaşım sağlayan işletmeler (örneğin sürücüler) Bu, tutarlı bir güvenlik protokolü kullanılarak yalnızca güvenli bir şekilde paylaşılır. Diğer taraflarla paylaştığımızda, kişisel verilerinizi yalnızca toplanma amacı için kullanmalarını sağlıyoruz ve bu sözleşmeyi kötüye kullanmalarına izin vermeyiz.
4. Erişim, düzeltme ve silme hakkı Müşteriler, müşterinin kimlik kartının ön yüzünün bir kopyasını eklemeleri koşuluyla, support@revitalclinical.com adresine bir e-posta göndererek, Kişisel Verilerine istedikleri zaman ve ücretsiz olarak erişme ve bunları iyileştirme veya değiştirme hakkına sahiptir. . Müşteri, herhangi bir Kişisel Verinin kaldırılmasını talep etmekte özgürdür. Revital Clinical, Kişisel Verileri, zorunlu yasal yükümlülükler altında izin verildiğinde kaldıracaktır. Ancak, Müşteri onayını geri çekerse, müşteri kaydının silineceğini ve Revital Clinical Services'in reddedileceğini lütfen unutmayın. Makul olmayan bir şekilde tekrar eden talepleri reddedebilir, aşırı teknik çaba gerektirebilir veya başkalarının mahremiyetini riske atabiliriz. Bir devlet kuruluşunun talep etmesi halinde verilerinizi ilgili ofislerle paylaşabiliriz.
5. Güvenlik ve gizlilik Revital Clinical hem organizasyonel hem de teknik düzeyde, yetkisiz imha, kayıp, değişiklik, değişiklik, yetkisiz erişim veya üçüncü şahıslara yanlışlıkla iletişimi ve diğer yetkisiz veri işlemeyi önlemek için toplanan kişisel bilgilerle ilgili güvenlik önlemleri geliştirmiş ve uyarlamıştır. . Kişisel verilerinizin üçüncü şahıslar tarafından yanlış veya hukuka aykırı kullanımından kaynaklanan doğrudan veya dolaylı zararlardan Revital Clinical hiçbir durumda sorumlu tutulamaz. Revital Clinical, Müşteriye web sitelerinin bağlantılarının, köprülerin veya referansların üçüncü şahısların web sitelerini içerebileceğini bildirmeye özen gösterir. Revital Clinical, Müşterilerin ziyaret ettikleri her web sitesinin gizlilik politikasını dikkatlice okumalarını önerir - bunlar bu Gizlilik Politikasından farklı olabilir.
6. Değişiklikler Revital Clinical'in, yeni süreç hakkında bilgi vermek ve reddetme fırsatı vermek için Müşterilere e-posta yoluyla ulaşacağı süreçleri kullanması gerekiyorsa, Revital Clinical'in süreçleri kullanması gerekir. Revital Clinical, Gizlilik Politikasını herhangi bir zamanda değiştirme hakkına sahiptir ve bildirimden sonra mevcut tüm Müşterilere otomatik olarak uygulanacaktır. Revital Clinical, değişikliğin yürürlüğe girmesinden en az 10 gün önce, kullanıcıların e-posta adresine bir e-posta gönderecek veya Revital Clinical’in web sitesi aracılığıyla iletişim kuracaktır. Değiştirilen Politikayı kabul etmiyorsanız, lütfen bu Siteyi kullanmayı bırakın.
7. Geçerli yasa ve yargı yetkisi şartı Bu Gizlilik Politikası, yalnızca herhangi bir dava için geçerli olan GDPR dahil olmak üzere İngiliz yasalarına göre yönetilecek, yorumlanacak ve uygulanacaktır.
8. Kabul Müşteri, Web Sitesini kullanarak bu Gizlilik Politikasının tüm hükümlerini kabul eder ve Revital Clinical'in kişisel verileri bu Gizlilik Politikasına uygun olarak topladığını ve işlediğini kabul eder.
9. İletişim Bu Gizlilik Politikası veya Revital Clinical'in verileri toplama şekli ile ilgili herhangi bir ek bilgi, yorum, şikayet veya anlaşmazlık isteyen kişiler, support@revitalclinical.com adresine bir e-posta göndererek Revital Clinical ile iletişime geçmelidir. Revital Clinical, herhangi bir bildirimi müşteriye Web Sitesi veya e-posta yoluyla Müşteriye iletir.